Tv-Bänk In Living Glenndale med Förvaring, Belysning och LED Kamin
Rek. pris 7 499 kr
fr.6 499 kr
Välj variant

Glenndale med Förvaring, Belysning och LED Kamin
6 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
In LivingBeskrivning
Tv-Bänk Concept 55 Glenndale med Förvaring, Belysning och LED Kamin.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 190 cm |
| Höjd | 59 cm |
| Djup | 41 cm |
| Utförande | Rektangulär |
| Material | Laminat |
| Produkttyp | Tv-Bänk |
| Serie | Glenndale |

