TV-Bänk In Living Portofino
Rek. pris 4 199 kr
3 199 kr

Portofino
3 199 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Primo TV-bänk har en stilren och rak design som passar i det moderna hemmet. TV-bänken monteras enkelt på väggen. Kan även placeras på ståendes på golvet och på så vis användas som skåp. Rymlig möbler som ger gott om dold förvaring.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Primo TV-bänk har en stilren och rak design som passar i det moderna hemmet. TV-bänken monteras enkelt på väggen. Kan även placeras på ståendes på golvet och på så vis användas som skåp. Rymlig möbler som ger gott om dold förvaring.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 132237 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 210 cm |
| Höjd | 33 cm |
| Djup | 36 cm |
| Serie | Primo |
| Materialtyp | Trä |
| EAN-nr | 8024963410876 |










