Tv-bänk Scandinavian Choice Djarhint 160 cm
Rek. pris 2 399 kr
1 799 kr
1 683 krSänkt pris!Spara 116 kr

Djarhint 160 cm
1 683 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Tv-bänk Scandinavian Choice Djarhint 160 cm.
Recensioner
Helene CVerifierad köpare
för 1 månad sedanBen av plast?!
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | SYN0014481 |
| Färg | Brun |
| Bredd | 160 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Djup | 25 cm |
| Material | Spånskiva |
| Produkttyp | Tv-bänk |
| Serie | Djarhint |


