Tv-Bänk Scandinavian Choice Hammarstrand 201 cm med förvaring
Rek. pris 4 999 kr
4 499 kr

Hammarstrand 201 cm med förvaring
4 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Tv-Bänk Scandinavian Choice Hammarstrand 201 cm med förvaring.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | SYN0011794 |
| Färg | Brun |
| Bredd | 201 cm |
| Höjd | 58 cm |
| Djup | 40 cm |
| Utförande | Rektangulär |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Tv-Bänk |
| Serie | Hammarstrand |




