Tv-Bänk Scandinavian Choice Juniskär 160x49x40 cm
Rek. pris 3 999 kr
fr.2 074 kr
Välj variant

Juniskär 160x49x40 cm
2 074 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Tv-Bänk Scandinavian Choice Juniskär 160x49x40 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 160 cm |
| Höjd | 49 cm |
| Djup | 40 cm |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Tv-Bänk |
| Serie | Juniskär |

