TV-Bänk Venture Home Dragh 100x35 cm Vägghängd
1 400 kr
1 369 krSänkt pris!

Dragh 100x35 cm Vägghängd
1 369 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

TV-bänk Dragh från Venture Home. En elegant och funktionell TV-bänk som kombinerar modern design med smart förvaring. En stilfull lösning för det medvetna vardagsrummet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
TV-bänk Dragh från Venture Home. En elegant och funktionell TV-bänk som kombinerar modern design med smart förvaring. En stilfull lösning för det medvetna vardagsrummet.
Med rymliga lådor erbjuder Dragh gott om plats för fjärrkontroller, elektronik och annat du vill hålla ordning på – utan att kompromissa med stilen. Tillverkad i MDF med 3D-papper i en djup mocca-ton ger den ett varmt, sofistikerat uttryck som smälter in i de flesta inredningsstilar.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 62350-444 |
| Färg | Mocca |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 28 cm |
| Djup | 35 cm |
| Material | MDF |
| Typ | TV-Bänk |
| Serie | Dragh |
| Kollektion | SAND 2 |
| EAN-nr | 7340220846839 |





