Väggskåp Bloomingville Mini Nell
2 499 kr

Mini Nell
2 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggskåp Nell från Bloomingville är ett vackert ljuslila väggskåp. Framsidan av skåpet har ett snyggt präglat grafiskt mönster och ett mässingshandtag. Skåpet kan användas i hela huset och det är perfekt även för fritidshuset.
Varumärke
BloomingvilleBeskrivning
Väggskåp Nell från Bloomingville är ett vackert ljuslila väggskåp. Framsidan av skåpet har ett snyggt präglat grafiskt mönster och ett mässingshandtag. Skåpet kan användas i hela huset och det är perfekt även för fritidshuset.
Egenskaper
| Varumärke | Bloomingville |
| Art.Nr. | 82051565 |
| Färg | Lila |
| Bredd | 30 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Längd | 40 cm |
| Material | MDF |
| Typ | Väggskåp |
| Serie | Nell |
| Vikt | 5 kg |
| EAN-nr | 5711173286850 |



