Vitrinskåp In Living Soho 60x41x192 cmSvart
3 999 kr

Soho 60x41x192 cm
Svart
3 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Vitrinskåp Soho 60x41x192 cm från In Living är ett stilrent skåp med en lucka och två lådor.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 997892 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 192 cm |
| Höjd | 60 cm |
| Djup | 41 cm |
| Produkttyp | Vitrinskåp |
| Serie | Soho |
| Stil | Tidlös |
| EAN-nr | 5902928098372 |


