Vitrinskåp Scandinavian Choice Klinkerville med Belysning 154x83x39 cm
Rek. pris 6 999 kr
5 499 kr
Se priset!

Klinkerville med Belysning 154x83x39 cm
5 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Vitrinskåp Scandinavian Choice Klinkerville med Belysning 154x83x39 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | HFN0008950 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 154 cm |
| Höjd | 83 cm |
| Djup | 39 cm |
| Material | Laminat |
| Produkttyp | Vitrinskåp |
| Serie | Klinkerville |






