Fotpall Briv 2-steg
487 kr
429 krSpara 12 %Kampanj

2-steg
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fotpall i metall med 2 steg som passar lika bra förhusvagnen, husbilen, sommarstugan som hemma. Levereras med gummiklädda fotsteg för att undvika att du halkar.
Varumärke
BrivBeskrivning
Fotpall i metall med 2 steg som passar lika bra förhusvagnen, husbilen, sommarstugan som hemma. Levereras med gummiklädda fotsteg för att undvika att du halkar.
Recensioner
Christer KVerifierad köpare
för 4 år sedanDen passade bra mvh krister Karlsson
Egenskaper
| Varumärke | Briv |
| Art.Nr. | 70-480062 |
| Färg | Svart |
| Typ | Fotpall |
| Djup | 420 mm |
| Höjd | 620 mm |
| Vikt | 4,2 kg |
| Bredd | 430 mm |
| EAN-nr | 7350041027379 |
