Cafèstång Millers Vit
fr.178 kr/frp
Välj variant

Cafèstång Millers Vit
178 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Gardinstång modell Café. Justerbar och inklusive väggfäste och ändknoppar.
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Vit |
| Längd | 125, 220 cm |
| Material | Stål |
| Typ | Caféstång |
| Antal | 1 st/frp |
| Diameter | 13, 19 mm |
| Längd | 1250, 2200 mm |

