Gardinsstångsset Kirsch Caféstång Vit för Gardinupphängning
fr.105 kr
Välj variant

Caféstång Vit för Gardinupphängning
105 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
KirschBeskrivning
Komplett reglerbart gardinsstångsset för lätta uppsättningar.
Innehåller
- stång
- Änddekorer
- Hållare
- stång
- Änddekorer
- Hållare
Egenskaper
| Varumärke | Kirsch |
| Färg | Vit |
| Djup | 3 cm |
| Material | Järn/plast |
| Produkttyp | Gardinsstångsset |
| Serie | Caféstänger |
| Storlek | 135-235, 85-135 cm |
| Vikt | 0,31, 205 kg |

