Bänk Vind Stallhagen x Josefin Lustig PU-Klädsel
1 899 kr
1 695 krSpara 11 %Kampanj

Stallhagen x Josefin Lustig PU-Klädsel
1 695 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Höj stilnivån i ditt hem med den här läckra bänken som imponerar! Stallhagen bänken från Josefin Lustigs kollektion har ett lyxigt och genomtänkt utförande med moderna former och skandinavisk design.
Varumärke
VindBeskrivning
Höj stilnivån i ditt hem med den här läckra bänken som imponerar! Stallhagen bänken från Josefin Lustigs kollektion har ett lyxigt och genomtänkt utförande med moderna former och skandinavisk design.
Formad likt en halvmåne är ryggen lätt rundad och sitsen bekväm i kaxig PU-klädsel. Ramkonstruktionen är minimalistisk i svart stål. Placera i hallen eller vardagsrummet för att skapa en modern atmosfär i rummet!
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Art.Nr. | 53000-011 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 51 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Rygghöjd | 28 cm |
| Sittbredd | 165 cm |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Bänk |
| Serie | Stallhagen |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kollektion | x Josefin Lustig |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| EAN-nr | 7340206969910 |








