Hallbänk Cinas Noble 90x35 cmSvart Bambu
Nyhet
2 195 kr
1 443 krSpara 34 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Hallbänk från Cinas. Denna snygga bänk i massiv karboniserad bambu kombinerar stil och hållbarhet. Perfekt för hallen eller som ett elegant tillskott i ditt hem. Snygg och enkel skandinavisk design.
Varumärke
CinasBeskrivning
Hallbänk från Cinas. Denna snygga bänk i massiv karboniserad bambu kombinerar stil och hållbarhet. Perfekt för hallen eller som ett elegant tillskott i ditt hem. Snygg och enkel skandinavisk design.
Upptäck tidlös design och funktionalitet med klassiska Noble-serien. Noble är tillverkat i hållbar och massiv bambu, vilket gör serien miljövänlig. Noble-serien passar utmärkt in i både det moderna hemmet samt till den klassiska bostaden.
Egenskaper
| Varumärke | Cinas |
| Art.Nr. | 4168020 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 35 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Djup | 90 cm |
| Utförande | Svart/Bambu |
| Material | Bambu |
| Typ | Hallbänk |
| Serie | Noble |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Montering | Ja |
| Max Belastning | 10 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Max Användarvikt | 10 Kg |
| EAN-nr | 5703332020610 |



