Hallmöbel In Living Nesebar 85 cm
1 699 kr

Nesebar 85 cm
1 699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hallmöbel Nesebar 85 cm från In Living är en praktisk hallmöbel med mycket förvaring för skor och annat.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Hallmöbel Nesebar 85 cm från In Living är en praktisk hallmöbel med mycket förvaring för skor och annat.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 795632 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 24 cm |
| Höjd | 160 cm |
| Längd | 85 cm |
| Djup | 24 cm |
| Material | spegel/Laminerad Spånskiva |
| Produkttyp | Skoskåp |
| Serie | Nesebar |
| Stil | Skandinavisk |
| EAN-nr | 5902928305050 |



