Klädhängare Lundbergs August
1 399 kr
1 255 krSpara 10 %Kampanj34 tim kvar!
GalgeGalge Lundbergs August
249 kr
August
1 255 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Klädhängare i metall, pulverlackad i svart NCS S-9000. Klädhängaren är perfekt för det mindre utrymmet. Förborrade hål
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Klädhängare i metall, pulverlackad i svart NCS S-9000. Klädhängaren är perfekt för det mindre utrymmet. Förborrade hål
Denna klädhängare är skapad med tanke på utrymmeseffektivitet och modern design. Pulverlackerad i svart NCS S-9000, kombinerar den en robust metallkonstruktion med en elegant finish. Med förborrade hål för en smidig montering blir den ett perfekt val för mindre utrymmen där du vill maximera funktionaliteten utan att kompromissa med stilen.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 12609 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 31,5 cm |
| Höjd | 3 cm |
| Längd | 170 cm |
| Material | Metall |
| Produkttyp | Bordsben |
| Serie | August |
| Montering | Nej |
| EAN-nr | 7392118126097 |

