Klädhängre Venture Home Nimes
Rek. pris 345 kr
fr.276 kr
Se priset!
Välj variant
Förväntas åter i lager 2026-05-04
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa en hall som inte bara välkomnar dig, utan även ger en känsla av organiserad lyx. Hatthyllan och hängaren från serien Nimes är svaret på dina förvaringsbehov i hallen och ger dig stilrena fördelar som kommer att underlätta ditt dagliga liv.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa en hall som inte bara välkomnar dig, utan även ger en känsla av organiserad lyx. Hatthyllan och hängaren från serien Nimes är svaret på dina förvaringsbehov i hallen och ger dig stilrena fördelar som kommer att underlätta ditt dagliga liv.
Den här smarta hängaren fästs på väggen i en metallskena som bär upp flera hängare i MDF. Lika smart som snyggt helt enkelt med en diskret design som bär upp allt du önskar hänga av i hallen.
Nimes ger dig utrymme att hänga upp dina jackor, skohorn och paraply på ett stilrent sätt. Nimes ger din hall en organiserad känsla av lugn. Mått: 75x3,5x13cm.
Nimes ger dig utrymme att hänga upp dina jackor, skohorn och paraply på ett stilrent sätt. Nimes ger din hall en organiserad känsla av lugn. Mått: 75x3,5x13cm.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Brun, Vitpigmenterad Ek |
| Bredd | 75 cm |
| Höjd | 13 cm |
| Djup | 3,5 cm |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Klädhängre |
| Serie | Nimes |
| Användningsområde | Inomhus |
