Sittbänk House Nordic Watford med Förvaring
fr.1 825 kr
Välj variant

Watford med Förvaring
1 825 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
House NordicBeskrivning
Bänk med förvaring från House Nordic.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Grön, Ljusgrå, Svart |
| Bredd | 95 cm |
| Höjd | 43 cm |
| Längd | 36,5 cm |
| Material | Polyester/Plyträ |
| Produkttyp | Sittbänk |
| Serie | Watford |
| Montering | Ja |

