Garderob Scandinavian Choice Estella Smal Spegel
Rek. pris 4 599 kr
3 999 kr

Estella Smal Spegel
3 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Stilren garderob från Scandinavian Choice med två skjutdörrar som är till hälften täckt med spegel. På insidan finns två överskåp, en klädstång och fyra hyllplan.
Varumärke
Scandinavian ChoiceBeskrivning
Stilren garderob från Scandinavian Choice med två skjutdörrar som är till hälften täckt med spegel. På insidan finns två överskåp, en klädstång och fyra hyllplan.
Recensioner
Hedda Verifierad köpare
för 1 månad sedanFulllständigt urusel, blir reklamation
+ Ingen
- Allt
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
| Art.Nr. | 797868 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 120 cm |
| Höjd | 200 cm |
| Djup | 58 cm |
| Material | Spegel/Laminerad Spånskiva |
| Produkttyp | Garderob |
| Serie | Estella |
| Montering | Ja |

