Sideboard In Living Jerup 150x50 cm
8 566 kr

Jerup 150x50 cm
8 566 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skandinavisk design med referenser från 50 och 60-talet. Ben i massivt trä och vändbara lådor med 2 olika ytbehandlingar (svart eller naturlig ek).
Varumärke
In LivingBeskrivning
Skandinavisk design med referenser från 50 och 60-talet. Ben i massivt trä och vändbara lådor med 2 olika ytbehandlingar (svart eller naturlig ek).
Byrå Jerup från In Living.
Mått
Höjd: 74 cm
Bredd: 150 cm
Djup: 50 cm
Mått
Höjd: 74 cm
Bredd: 150 cm
Djup: 50 cm
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 1452520 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 150 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Djup | 50 cm |
| Material | Ek |
| Produkttyp | Byrå |
| Serie | Jerup |




