80x150 cm
4 145 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta från D-sign gjord av naturmaterial. Den enkla färgen kan integreras sömlöst i din befintliga inredning och bildar en harmonisk helhetsbild.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta från D-sign gjord av naturmaterial. Den enkla färgen kan integreras sömlöst i din befintliga inredning och bildar en harmonisk helhetsbild.
Mattans subtila design är elegant och tidlös. Njut av den varma och tjocka mattan! Förutom sina värmeisolerande egenskaper är mattan också extremt robust och lättskött. En annan höjdpunkt på denna matta är bomullsryggen med en grafisk design.
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Handgjord
- Material Lugg: Viskos (Bambufiber)
- Material Baksida: Bomull
OBS! Mattans faktiska färg kan skilja sig från bilderna. På grund av det naturliga materialet kan det finnas avvikelser på upp till 30% i form, färg och storlek.
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Handgjord
- Material Lugg: Viskos (Bambufiber)
- Material Baksida: Bomull
OBS! Mattans faktiska färg kan skilja sig från bilderna. På grund av det naturliga materialet kan det finnas avvikelser på upp till 30% i form, färg och storlek.
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 48804725 |
| Färg | Taupe |
| Bredd | 80 cm |
| Längd | 150 cm |
| Material | Viskos |
| Typ | Wiltonmatta |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,3 cm |
| Mått | 150x80 cm |
| EAN-nr | 7350115025386 |


