Barnmatta D-sign Riames
fr.1 073 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta från D-sign i subtil design. Denna attraktiva barnmatta är perfekt för dagens barnrum och de subtila färgerna är idealiska som lekytor.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta från D-sign i subtil design. Denna attraktiva barnmatta är perfekt för dagens barnrum och de subtila färgerna är idealiska som lekytor.
Placera mattan som en mjuk lekyta i barnrummet och njut av dina barns synliga glädje. En stor fördel är att mattan är robust och lättskött. Särskilt i barnrummet är dessa egenskaper nödvändiga för en matta, eftersom det betyder att mattan tål hög belastning och smuts, så att dina barn kan njuta av sitt nya golv under lång tid.
Specifikationer
- Ursprung: Turkiet
- Tillverkad av maskin
- Material Lugg: Polypropylen
- Material Baksida: Jute
OBS! Mattans faktiska färg kan skilja sig från bilderna.
Specifikationer
- Ursprung: Turkiet
- Tillverkad av maskin
- Material Lugg: Polypropylen
- Material Baksida: Jute
OBS! Mattans faktiska färg kan skilja sig från bilderna.
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Färg | Blå, Rosa |
| Bredd | 80, 120 cm |
| Längd | 150, 170 cm |
| Material | Polypropylen |
| Typ | Barnmatta |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,6 cm |
| Mått | 150x80, 170x120 cm |
