Barnmatta KM Carpets Atlas Bambino
fr.769 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Barnmatta Atlas Bambino från KM Carpets. Mattan har ett rutmönster och pryds av flera olika djur från savannen.
Varumärke
KM CarpetsBeskrivning
Barnmatta Atlas Bambino från KM Carpets. Mattan har ett rutmönster och pryds av flera olika djur från savannen.
Mattan är tillverkad i carvingteknik, vilket innebär att den är gjord med utskärningar för att få färger och detaljer mer framträdande och ge en större effekt. Mattan går i ljusa creme-toner med inslag av grått och nougat.
Egenskaper
| Varumärke | KM Carpets |
| Färg | Natur |
| Bredd | 120, 140 cm |
| Längd | 170, 200 cm |
| Material | Polypropylen |
| Typ | Barnmatta |
| Serie | Atlas |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,3 cm |
| Vikt | 7, 5,1 kg |
| Mått | 120x170, 140x200 cm |



