Barnmatta KM Carpets Atlas Jurassic Grå/Natur
fr.969 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Atlas Jurassic ifrån KM Carpets är en matta i natur och gråa toner med matchande langettering på långsidorna. Mattan tar dig tillbaka till kritaperioden med glada dinosaurier såsom Brachiosaurus och Triceratops tillsammans med bergstoppar och natur.
Varumärke
KM CarpetsBeskrivning
Atlas Jurassic ifrån KM Carpets är en matta i natur och gråa toner med matchande langettering på långsidorna. Mattan tar dig tillbaka till kritaperioden med glada dinosaurier såsom Brachiosaurus och Triceratops tillsammans med bergstoppar och natur.
Atlas Jurassic är maskinvävd och gjord i carvingteknik, vilket innebär att den har utskärningar för att få detaljer mer framträdande.
Recensioner
Cornelia NVerifierad köpare
för 2 år sedanSå himla fin matta! Är så nöjd😍
Egenskaper
| Varumärke | KM Carpets |
| Färg | Grå/Natur |
| Bredd | 120, 140 cm |
| Längd | 170, 200 cm |
| Material | Polypropylen |
| Produkttyp | Barnmatta |
| Serie | Atlas |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,3 cm |
| Mått | 120x170, 140x200 cm |





