Barnmatta KM Carpets Play RoadGrå, 140x200 cm
Rek. pris 625 kr
599 kr
479 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Grå
Mått:
140x200 cm

Play Road
Grå, 140x200 cm
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Play Road är en tvättbar matta med ett lekfullt motiv. Susa genom staden längs med vägen och se vart den leder dig. En matta för fantasifulla äventyr. På botten finns en väg som leder in bland färgglada hus och träd. En matta för lek, bus och lärande som passar perfekt i det lilla rummet. Den är tunn och enkel att hantera med en gelbaksida som gör att den ligger stilla på plats.
Varumärke
KM CarpetsBeskrivning
Play Road är en tvättbar matta med ett lekfullt motiv. Susa genom staden längs med vägen och se vart den leder dig. En matta för fantasifulla äventyr. På botten finns en väg som leder in bland färgglada hus och träd. En matta för lek, bus och lärande som passar perfekt i det lilla rummet. Den är tunn och enkel att hantera med en gelbaksida som gör att den ligger stilla på plats.
Tvättråd
Maskintvätt 30°C, plantorkas. Mindre fläckar avlägsnas med lite ljummet vatten, frottéhandduk eller mjuk borste
Maskintvätt 30°C, plantorkas. Mindre fläckar avlägsnas med lite ljummet vatten, frottéhandduk eller mjuk borste
Egenskaper
| Varumärke | KM Carpets |
| Art.Nr. | 38366 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 140 cm |
| Längd | 200 cm |
| Material | Polypropylen |
| Typ | Barnmatta |
| Serie | Play |
| Mått | 140x200 cm |
| Tjocklek | 0,5 cm |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7340205338366 |



