Bomullsmatta Svanefors Eve 60x90 cmMått: 60x200cm Ljusgrön
Rek. pris 599 kr
510 kr
439 krSpara 14 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Färg:
Ljusgrön
Mått:
60x200 cm
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vävd matta i tunn bomullskvalitet och melerad botten. Vi rekommenderar halkskydd för att mattan ska ligga bättre mot golvet och för att minska halkrisken. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Bomull.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Vävd matta i tunn bomullskvalitet och melerad botten. Vi rekommenderar halkskydd för att mattan ska ligga bättre mot golvet och för att minska halkrisken. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Bomull.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1481-92-077 |
| Färg | Ljusgrön |
| Material | Bomull |
| Typ | Bomullsmatta |
| Serie | Eve |
| Längd | 2000 mm |
| Vikt | 1,7 kg |
| Bredd | 600 mm |
| Mått | 60x200 cm |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7332623416832 |

