Bomullsmatta Svanefors Madison
fr.279 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Madison
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta Madison från Svanefors. En tunn garnmatta i bomull med tuftat mönster i relief. Mattan tål strykning med mellanhög temperatur. För att minska halkrisken köp gärna till en halkskyddsmatta. Mått 60x90 cm.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Matta Madison från Svanefors. En tunn garnmatta i bomull med tuftat mönster i relief. Mattan tål strykning med mellanhög temperatur. För att minska halkrisken köp gärna till en halkskyddsmatta. Mått 60x90 cm.
Veck kan förekomma på mattan efter frakt, men dessa försvinner efter ett tag.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Färg | Beige, Grå, Kanel, Rosa, Rose, Vit |
| Bredd | 60, 70, 170 cm |
| Längd | 90, 140, 240 cm |
| Material | Bomull |
| Typ | Bomullsmatta |
| Serie | Madison |
| Djup | 10 mm |
| Stil | Enfärgad |
| Form | Rektangulär |
| Höjd | 900, 1400, 2400 mm |
| Mått | 170x240, 60x90, 70x140, 70x240 cm |
