Bomullsmatta Vind Trondheim x Josefin Lustig
fr.4 148 kr
Se priset!
Välj variant

Trondheim x Josefin Lustig
4 148 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Inred ditt hem med en matta som ger ett iögonfallande och värmande intryck! Bomullsmattan från serien Trodheim tillhör Lustig kollektionen och kommer i flera olika storlekar. Det är en vacker handvävd matta i dekorativ design med jordnära färgbas i beige. Mattans tuftade mönster i varma nyanser har en något högre och grövre lugg som ger en läcker dimension till rummet.
Varumärke
VindBeskrivning
Inred ditt hem med en matta som ger ett iögonfallande och värmande intryck! Bomullsmattan från serien Trodheim tillhör Lustig kollektionen och kommer i flera olika storlekar. Det är en vacker handvävd matta i dekorativ design med jordnära färgbas i beige. Mattans tuftade mönster i varma nyanser har en något högre och grövre lugg som ger en läcker dimension till rummet.
Utförandet är lika vackert som modernt och ger ett modernt lyft i hemmet. En mattdröm helt enkelt som du gärna gosar ner fötterna i!
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Färg | Beige |
| Bredd | 170, 300, 400 cm |
| Längd | 200, 240, 400 cm |
| Material | Ull/Bomull |
| Produkttyp | Bomullsmatta |
| Serie | Trondheim |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kollektion | x Josefin Lustig |
| Tjocklek | 3,8 cm |
| Mått | 170x240, 200x300, 400x400 cm |
