Bomullsmatta Vind Trondheim x Josefin Lustig400x400 cm
19 995 kr
17 849 krSpara 11 %Kampanj
Vald variant
Mått:
400x400 cm
Förväntas åter i lager 2026-12-07
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Inred ditt hem med en matta som ger ett iögonfallande och värmande intryck! Bomullsmattan från serien Trodheim tillhör Lustig kollektionen och kommer i flera olika storlekar. Det är en vacker handvävd matta i dekorativ design med jordnära färgbas i beige. Mattans tuftade mönster i varma nyanser har en något högre och grövre lugg som ger en läcker dimension till rummet.
Varumärke
VindBeskrivning
Inred ditt hem med en matta som ger ett iögonfallande och värmande intryck! Bomullsmattan från serien Trodheim tillhör Lustig kollektionen och kommer i flera olika storlekar. Det är en vacker handvävd matta i dekorativ design med jordnära färgbas i beige. Mattans tuftade mönster i varma nyanser har en något högre och grövre lugg som ger en läcker dimension till rummet.
Utförandet är lika vackert som modernt och ger ett modernt lyft i hemmet. En mattdröm helt enkelt som du gärna gosar ner fötterna i!
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Art.Nr. | 51074-320 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 400 cm |
| Längd | 400 cm |
| Material | Ull/Bomull |
| Typ | Bomullsmatta |
| Serie | Trondheim |
| Mått | 400x400 cm |
| Tjocklek | 3,8 cm |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kollektion | x Josefin Lustig |
| EAN-nr | 7340206968975 |




