Dörrmatta InHouse Group Confetti
fr.255 kr
fr.229 krSpara 10 %Kampanj
Välj variant

Confetti
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Confetti är en tunn, lättskött och praktisk matta. Tack vare den korta luggen är mattan lätt att dammsuga och hålla ren. Mattan ligger stadigt på golvet och passar bra i exempelvis hallen.
Varumärke
InHouse GroupBeskrivning
Confetti är en tunn, lättskött och praktisk matta. Tack vare den korta luggen är mattan lätt att dammsuga och hålla ren. Mattan ligger stadigt på golvet och passar bra i exempelvis hallen.
Egenskaper
| Varumärke | InHouse Group |
| Art.Nr. | 119327I |
| Färg | Beige, Blå, Grå, Röd, Silver |
| Bredd | 50, 80 cm |
| Längd | 80, 150, 200, 250, 300 cm |
| Material | Polyamid |
| Typ | Dörrmatta |
| Serie | Confetti |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 150x80, 200x80, 250x80, 300x80, 80x50 cm |
