Fårskinn Hillerstorp Grå
2 195 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Grå fårskinnsfäll. Perfekt att lägga i tex. Hillerstorps Praktö fåtölj i naturrotting.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 16060 |
| Färg | Grå |
| Material | Läder |
| Typ | Fårskinn |
| Bredd | 580 mm |
| Vikt | 6 kg |
| Längd | 1600 mm |
| EAN-nr | 7319070160600 |

