Flatvävd matta D-sign Moorrys Kaffe
fr.395 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Flätad matta från D-sign i sisallook. Denna matta är en absolut trendsättare och ger medelhavs-accenter i varje rum. Den enkla designen och den naturliga karaktären skapar en helt egen charm.
Varumärke
D-signBeskrivning
Flätad matta från D-sign i sisallook. Denna matta är en absolut trendsättare och ger medelhavs-accenter i varje rum. Den enkla designen och den naturliga karaktären skapar en helt egen charm.
Den bruna mattan med harmoniskt ljusa små fyrkanter, som bildar en elegant ram, ser naturlig ut och kan enkelt integreras i moderna, klassiska eller rustika inredningsstilar. Mattan är en dröm när det gäller komfort. Den är ovanligt robust och mycket slitstark, vilket gör den lämplig för rum som används mycket. Den plattvävda och lätta vikten gör denna matta till en allroundare. Fördelarna med den nästan naturliga mattan är uppenbara - billig, modern och lättskött. Övertyga dig själv om kraften i naturlig optik.
Specifikationer
- Ursprung: Belgien
- Tillverkning: Maskinvävd
- Material Lugg: Polypropylen-BCF
- Material Baksida: Jute
Specifikationer
- Ursprung: Belgien
- Tillverkning: Maskinvävd
- Material Lugg: Polypropylen-BCF
- Material Baksida: Jute
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Färg | Kaffe |
| Bredd | 60, 200 cm |
| Längd | 110, 290 cm |
| Material | Polypropylen-BCF |
| Typ | Flatvävd matta |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 0,5 cm |
| Mått | 110x60, 290x200 cm |

