Flatvävd Matta Horredsmattan Mixed Penny
fr.1 200 kr
Se priset!
Välj variant

Mixed Penny
1 200 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Svensk Design och hantverkskunnande. Producerat med stolthet i Horred, Sverige. Bilden kan visa en anna storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Svensk Design och hantverkskunnande. Producerat med stolthet i Horred, Sverige. Bilden kan visa en anna storlek på mattan än storleken på den faktiska produkten.
Mattan är dubbelsidig, vänd på mattan och få ett helt nytt intryck. Tack vare mattan egenskaper går den att tvätta i tvättmaskin på 30 grader.
Material:Cotton/Pvc/Polyester/50/40/10%
Material:Cotton/Pvc/Polyester/50/40/10%
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 49201-A140H |
| Färg | Black, Blue, Brown, Green, Red, Rust |
| Bredd | 70, 150, 200 cm |
| Längd | 140, 210, 280, 350 cm |
| Material | Bomull/Vinyl |
| Typ | Flatvävd Matta |
| Serie | Mixed Penny |
| Tjocklek | 0,5 cm |
| Mått | 150x210, 200x280, 70x140, 70x210, 70x280, 70x350 cm |
