Flatvävd Matta Horredsmattan SigneMörkgrå, 200x70 cm
Rek. pris 1 725 kr
1 635 kr
917 krSpara 44 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Mörkgrå
Mått:
200x70 cm

Signe
Mörkgrå, 200x70 cm
917 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Klassiskt mönster i ny tappning. Skön och mjuk mixkvalité . Horredsmattan är praktiska och lättskötta svensktillverkade mattor i moderna färgställningar. Material: 40%/PVC 50% Bomull/10% Polyester.
Varumärke
HorredsmattanBeskrivning
Klassiskt mönster i ny tappning. Skön och mjuk mixkvalité . Horredsmattan är praktiska och lättskötta svensktillverkade mattor i moderna färgställningar. Material: 40%/PVC 50% Bomull/10% Polyester.
Tvättråd: 30 grader.
Egenskaper
| Varumärke | Horredsmattan |
| Art.Nr. | 48718-A200 |
| Färg | Mörkgrå |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 200 cm |
| Material | Bomull/PVC/Polyester |
| Typ | Flatvävd matta |
| Serie | Signe |
| Mått | 200x70 cm |
| Stil | Modern |
| Form | Rektangulär |
| EAN-nr | 7392777880293 |
