Flatvävd Matta InHouse Group Kvadrat
fr.195 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Kvadrat
195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta Kvadrat från InHouse Group. Praktisk och lättskött syntetmatta med trevligt rutmönster. Mattan tål smuts och fukt och ligger stadigt på golvet tack vare den gummerade baksidan. Lätt att dammsuga och går även att tvätta i maskin på 30°.
Varumärke
InHouse GroupBeskrivning
Matta Kvadrat från InHouse Group. Praktisk och lättskött syntetmatta med trevligt rutmönster. Mattan tål smuts och fukt och ligger stadigt på golvet tack vare den gummerade baksidan. Lätt att dammsuga och går även att tvätta i maskin på 30°.
Egenskaper
| Varumärke | InHouse Group |
| Färg | Blå, Grå |
| Bredd | 50, 80, 133 cm |
| Längd | 80, 150, 190, 350 cm |
| Material | Polyamid |
| Typ | Tuftad matta |
| Stil | Modern |
| Höjd | 5 mm |
| Form | Rektangulär |
| Mått | 133x190, 50x80, 80x150, 80x350 cm |
