Flatvävd matta KM Carpets Madrid Frame
Rek. pris 705 kr
fr.699 kr
fr.559 krFrån 20 %Kampanj
Välj variant

Madrid Frame
559 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Madrid Frame Från KM Carpets har gummerad baksida, vilket gör att mattan ligger stadigt på plats. Eftersom Madrid inte har någon tät lugg där smuts kan fastna, så är den tacksam att rengöra och dammsuga. Material: Lugg- 100% PP lugg med latexbaksida.
Varumärke
KM CarpetsBeskrivning
Madrid Frame Från KM Carpets har gummerad baksida, vilket gör att mattan ligger stadigt på plats. Eftersom Madrid inte har någon tät lugg där smuts kan fastna, så är den tacksam att rengöra och dammsuga. Material: Lugg- 100% PP lugg med latexbaksida.
Egenskaper
| Varumärke | KM Carpets |
| Färg | Antracit, Grå |
| Bredd | 80, 133, 160, 200 cm |
| Längd | 190, 230, 285, 340 cm |
| Material | Polypropylen |
| Produkttyp | Flatvävd matta |
| Serie | Madrid |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 0,7 cm |
| Mått | 133x190, 160x230, 200x285, 80x340 cm |
