Flatvävd Matta Svanefors Jackie
fr.729 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Jackie är en tunn garnmatta i bomull med dekorativa fransar. Vi rekommenderar halkskydd för att mattan ska ligga bättre mot golvet och för att minska halkrisken. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Bomull.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Jackie är en tunn garnmatta i bomull med dekorativa fransar. Vi rekommenderar halkskydd för att mattan ska ligga bättre mot golvet och för att minska halkrisken. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön. 100% Bomull.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Färg | Gråsvart |
| Bredd | 70, 170, 200 cm |
| Längd | 240, 300 cm |
| Material | Bomull |
| Typ | Flatvävd Matta |
| Serie | Jackie |
| Form | Rektangulär |
| Vikt | 5,3, 1,85, 4,49 kg |
| Mått | 170x240, 200x300, 70x240 cm |
