Flatvävd Matta Venture Home Vilma
fr.1 369 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Vilma
1 369 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Uppgradera din heminredning med mattan Vilma. Med sin imponerande storlek och stilrena design kommer Vilma-mattan att bli en iögonfallande detalj i ditt hem.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Uppgradera din heminredning med mattan Vilma. Med sin imponerande storlek och stilrena design kommer Vilma-mattan att bli en iögonfallande detalj i ditt hem.
Vilma-mattan är tillverkad av ull och bomull, vilket ger den både en mjuk och hållbar. Ullen ger en naturlig värme och komfort, medan bomullen bidrar till mattans slitstyrka och hållbarhet. Du kan vara säker på att Vilma-mattan kommer att hålla sig vacker och i gott skick under lång tid framöver.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Vit |
| Bredd | 160, 200 cm |
| Längd | 230, 290 cm |
| Material | Ull |
| Typ | Flatvävd Matta |
| Serie | Vilma |
| Tjocklek | 1 cm |
| Form | Rektangulär |
| Användningsområde | Inomhus |
| Mått | 160x230, 200x290 cm |
