Friezematta D-sign Camcool
fr.1 245 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Modern matta från D-sign. Med sitt slående vackra mönster skapar denna vävda matta en hemtrevlig atmosfär i ditt hem. Det extravaganta mönstret är blandat med eleganta tvättar som ger mattan en fantastisk vintage-karaktär.
Varumärke
D-signBeskrivning
Modern matta från D-sign. Med sitt slående vackra mönster skapar denna vävda matta en hemtrevlig atmosfär i ditt hem. Det extravaganta mönstret är blandat med eleganta tvättar som ger mattan en fantastisk vintage-karaktär.
Denna matta är särskilt lämplig i vardagsrummet. Med den eleganta, extraordinära designen blir mattan ett riktigt blickfång i rummet. Mattan erbjuder en behaglig komfort tack vare den grova, sandiga designen. Materialet är robust och slitstarkt så att du kan njuta av din nya matta under lång tid, även under tung användning.
Specifikationer
- Ursprung: Turkiet
- Tillverkad av maskin
- Material Lugg: Polypropylen
- Material Baksida: Jute
Specifikationer
- Ursprung: Turkiet
- Tillverkad av maskin
- Material Lugg: Polypropylen
- Material Baksida: Jute
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Färg | Platina, Silver |
| Bredd | 80 cm |
| Längd | 150 cm |
| Material | Polypropylen |
| Typ | Friezematta |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,4 cm |
| Mått | 150x80 cm |
