Friezematta D-sign Inheabury80x150 cm, Silver
1 245 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta från D-sign med penselstil. Den vävda mattan har ett slående vackert mönster och skapar en elegant atmosfär i ditt hem. Mattan hittar sin perfekta plats i vardagsrummet.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta från D-sign med penselstil. Den vävda mattan har ett slående vackert mönster och skapar en elegant atmosfär i ditt hem. Mattan hittar sin perfekta plats i vardagsrummet.
Tecknad av den grova och slumpmässiga "penselstilen" - denna matta skapar intressanta kontraster till lugna bakgrundsfärger. En matta som likt en målning ger varje rum en ädel karaktär. De tvättade elementen är kännetecknet för denna penselstil. Mattan kan väljas i olika storlekar och grundfärger. Mattan övertygar med sina praktiska och kvalitativa egenskaper. Den färgglada designen och det ovanliga mönstret gör mattan till en blickfång, som dessutom är mycket okänslig för smuts.
Specifikationer
- Ursprung: Turkiet
- Tillverkad av maskin
- Material Lugg: Polypropylen
- Material Baksida: Jute
Specifikationer
- Ursprung: Turkiet
- Tillverkad av maskin
- Material Lugg: Polypropylen
- Material Baksida: Jute
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 48763423 |
| Färg | Silver |
| Bredd | 80 cm |
| Längd | 150 cm |
| Material | Polypropylen |
| Typ | Friezematta |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,4 cm |
| Mått | 150x80 cm |
| EAN-nr | 7350115008525 |


