Friezematta D-sign Thoyor Bywin Flerfärgad/Blå120x170 cm
2 745 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Attraktiv matta från D-sign med vintage charm. Tack vare den tidlösa, men samtidigt moderna designen, kan mattan integreras i många inredningsstilar.
Varumärke
D-signBeskrivning
Attraktiv matta från D-sign med vintage charm. Tack vare den tidlösa, men samtidigt moderna designen, kan mattan integreras i många inredningsstilar.
Den mjuka, korsvävda mattan garanterar komfort och skapar en mysig atmosfär i ditt hem. Rum med trägolv är en idealisk plats att placera den nya mattan med vintage charm. Mattan är förstärkt med en bomullsrygg. Kan även placeras i rum med golvvärme.
Specifikationer
- Ursprung: Turkiet
- Tillverkning: Maskinvävd
- Material Lugg: Polypropylen/Polyester
- Material Baksida: Bomull
Specifikationer
- Ursprung: Turkiet
- Tillverkning: Maskinvävd
- Material Lugg: Polypropylen/Polyester
- Material Baksida: Bomull
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 48998962 |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 120 cm |
| Längd | 170 cm |
| Material | Polypropylen/Polyester |
| Typ | Friezematta |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,6 cm |
| Mått | 170x120 cm |
| EAN-nr | 7350115007191 |


