Handvävd matta D-sign Dardiport
fr.4 545 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Subtil naturlig matta från D-sign. Tack vare den subtila färgen kan mattan integreras i valfri inredningsstil, oavsett om du föredrar klassiska eller moderna möbler.
Varumärke
D-signBeskrivning
Subtil naturlig matta från D-sign. Tack vare den subtila färgen kan mattan integreras i valfri inredningsstil, oavsett om du föredrar klassiska eller moderna möbler.
Tack vare den silkeslena looken och det fläckiga utseendet skapar mattan en enkel elegans som omedelbart överförs till miljön. Ändå passar mattan diskret in i rummet. Den tätvävda mattan av naturmaterial är inte bara robust utan också väldigt lättskött. Mattan kan användas utan problem i rum med golvvärme. En bomullsrygg förstärker högen.
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Handgjord
- Material Lugg: Lyocell (Tencel)
- Material Baksida: Bomull
OBS! Mattans faktiska färg kan skilja sig från bilderna. På grund av det naturliga materialet och det manuella arbetet kan det finnas avvikelser på upp till 30% i form, färg och storlek.
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Handgjord
- Material Lugg: Lyocell (Tencel)
- Material Baksida: Bomull
OBS! Mattans faktiska färg kan skilja sig från bilderna. På grund av det naturliga materialet och det manuella arbetet kan det finnas avvikelser på upp till 30% i form, färg och storlek.
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Färg | Beige, Silver |
| Bredd | 80, 120, 160, 200 cm |
| Längd | 150, 170, 230, 290 cm |
| Material | Lyocell |
| Typ | Handvävd matta |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,3 cm |
| Mått | 150x80, 170x120, 230x160, 290x200 cm |
