Handvävd matta D-sign Havlaford
fr.6 264 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Naturlig matta från D-sign. Med denna mattmodell tar du med dig värme till ditt hem. Den handvävda mattan är gjord av ull.
Varumärke
D-signBeskrivning
Naturlig matta från D-sign. Med denna mattmodell tar du med dig värme till ditt hem. Den handvävda mattan är gjord av ull.
Den enkla, diskreta designen är tidlös och kan sömlöst integreras i alla inredningsstilar. Materialet är extremt robust, slitstarkt och lättskött. Samtidigt skapar ull en behaglig känsla av värme.
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Handvävd
- Material Lugg: Ull
Specifikationer
- Ursprung: Indien
- Tillverkning: Handvävd
- Material Lugg: Ull
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Färg | Silver, Taupe |
| Bredd | 140, 160 cm |
| Längd | 200, 230 cm |
| Material | Ull |
| Typ | Handvävd matta |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1,3 cm |
| Mått | 200x140, 230x160 cm |
