Inne- och utomhusmatta Svanefors Alve Jute
fr.559 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Alve är en jutematta i flätat naturmaterial. Kan användas under julgranen som julgransmatta, vid sängen eller i mindre rum, som exempelvis hallmatta. Den passar lika bra utomhus, i växthus och uterum som inomhus. Men tänk på att den får patina om den ligger ute. Rund matta, 100 cm i diameter.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Alve är en jutematta i flätat naturmaterial. Kan användas under julgranen som julgransmatta, vid sängen eller i mindre rum, som exempelvis hallmatta. Den passar lika bra utomhus, i växthus och uterum som inomhus. Men tänk på att den får patina om den ligger ute. Rund matta, 100 cm i diameter.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Färg | Linne, Röd |
| Bredd | 100 cm |
| Längd | 100 cm |
| Material | Jute |
| Typ | Jutematta |
| Serie | Alve |
| Form | Rektangulär |
| Vikt | 1,6 kg |
| Mått | 100x100 cm |
