Jutematta Bloomingville Rupen 150x215 cm
Rek. pris 5 799 kr
3 381 kr
3 364 krSänkt pris!

Rupen 150x215 cm
3 364 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta Rupen från Bloomingville är en vacker, vävd matta av jute och ull. Mattan har ett fint ton-i-ton-mönster i naturfärger, med små fransar i båda ändar. Den är så bekväm att du alltid kommer vilja gå barfota på den. Material: 48% Jute, 27% Wool, 16% Cotton, 7% PO, 2% OF.
Varumärke
BloomingvilleBeskrivning
Matta Rupen från Bloomingville är en vacker, vävd matta av jute och ull. Mattan har ett fint ton-i-ton-mönster i naturfärger, med små fransar i båda ändar. Den är så bekväm att du alltid kommer vilja gå barfota på den. Material: 48% Jute, 27% Wool, 16% Cotton, 7% PO, 2% OF.
Mått
- Längd: 215 cm
- Bredd: 150 cm
Tvättråd: Endast fläckborttagning
- Längd: 215 cm
- Bredd: 150 cm
Tvättråd: Endast fläckborttagning
Egenskaper
| Varumärke | Bloomingville |
| Art.Nr. | 82055428 |
| Färg | Natur |
| Bredd | 150 cm |
| Längd | 215 cm |
| Material | Jute/Ull/Bomull/Polyester |
| Typ | Jutematta |
| Serie | Rupen |
| Form | Rektangulär |
| Vikt | 4,4 kg |
| Mått | 150x215 cm |
| EAN-nr | 5711173283293 |




