Jutematta KM Carpets Colombo
Rek. pris 1 919 kr
fr.1 749 kr
fr.1 399 krFrån 20 %Kampanj
Välj variant

Colombo
1 399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Jutematta Colombo från KM Carpets är en handvävd matta i jute och är vävd i olika beige nyanser vilket ger den en behaglig melerad känsla. En board på varje kortsida ger den ett stilrent avslut.
Varumärke
KM CarpetsBeskrivning
Jutematta Colombo från KM Carpets är en handvävd matta i jute och är vävd i olika beige nyanser vilket ger den en behaglig melerad känsla. En board på varje kortsida ger den ett stilrent avslut.
Naturmaterialen gör det lätt att hitta en plats i ditt hem då den är lätt att matcha med många stilar och passar lätt in.
Egenskaper
| Varumärke | KM Carpets |
| Färg | Beige |
| Bredd | 160, 200, 240 cm |
| Längd | 230, 300, 340 cm |
| Material | Jute |
| Produkttyp | Jutematta |
| Serie | Colombo |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 0,7 cm |
| Mått | 160x230, 200x300, 240x340 cm |


