Konstgjord Skinnmatta D-sign Konstgjord Koskinn Timkil Oftree160x220 cm
1 733 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta från D-sign i djurpälsutseende. Ett optimalt alternativ till en naturlig matta gjord av riktig djurpäls.
Varumärke
D-signBeskrivning
Matta från D-sign i djurpälsutseende. Ett optimalt alternativ till en naturlig matta gjord av riktig djurpäls.
Denna fauxpälsmatta är en anrikning för varje rum som passar till både klassiska och moderna inredningsstilar. Den attraktiva designen är inte på något sätt underlägsen en verklig pälsmatta, detta tack vare de naturtrogna färgerna och djurens pälsmönster. Känslan av sammet lindar omgivningen och skapar en mysig atmosfär i ditt hem. Kombinera gärna modellen med attraktiva trämöbler för att skapa ett sammanhängande och övergripande koncept med naturlig karaktär.
Mattan förstärks av en rygg i bomull. Mattan kan också placeras på golvvärme. Den totala bilden av mattan avrundas av färgkoordinerade, dekorativa sömmar runtom. Sömmen förhindrar också mattan från att gå isär.
Specifikationer
- Ursprung: Kina
- Tillverkning: Maskinvävd
- Material: Crystal Sammet/Polyester
- Material Baksida: Bomull
Mattans faktiska färg, mönster och form kan skilja sig från bilderna.
Mattan förstärks av en rygg i bomull. Mattan kan också placeras på golvvärme. Den totala bilden av mattan avrundas av färgkoordinerade, dekorativa sömmar runtom. Sömmen förhindrar också mattan från att gå isär.
Specifikationer
- Ursprung: Kina
- Tillverkning: Maskinvävd
- Material: Crystal Sammet/Polyester
- Material Baksida: Bomull
Mattans faktiska färg, mönster och form kan skilja sig från bilderna.
Egenskaper
| Varumärke | D-sign |
| Art.Nr. | 48804154 |
| Färg | Guld |
| Bredd | 160 cm |
| Längd | 220 cm |
| Material | Bomull |
| Typ | Konstgjord Skinnmatta |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 0,6 cm |
| Mått | 220x160 cm |
| EAN-nr | 7350115025430 |


