Luggmatta Flair Rugs Candy Runner 60x300 Ull
2 455 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Modern matta Candy från Flair Rugs med handskuren detaljering. Denna matta ger värme, textur och färg till alla rum. Rengör försiktigt med en handborste eller dammsugning. Godkänd för golvvärme.
Varumärke
Flair RugsBeskrivning
Modern matta Candy från Flair Rugs med handskuren detaljering. Denna matta ger värme, textur och färg till alla rum. Rengör försiktigt med en handborste eller dammsugning. Godkänd för golvvärme.
Egenskaper
| Varumärke | Flair Rugs |
| Art.Nr. | 503119368564 |
| Färg | Flerfärgad |
| Bredd | 60 cm |
| Längd | 300 cm |
| Utförande | Handvävd |
| Material | Ull |
| Typ | Ullmatta |
| Mönster | Ränder |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 1 mm |
| Mått | 60x300 cm |
| EAN-nr | 5031193685649 |




