Luggmatta Flair Rugs Siena UllGrön, 230x160 cm
1 999 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matta Siena från Flair Rugs. Med sin rosa färgpalett skapar denna tjocka ullmatta en särskild, lugn känsla i ditt hem. Rengör försiktigt med en handborste eller dammsugning. Godkänd för golvvärme.
Varumärke
Flair RugsBeskrivning
Matta Siena från Flair Rugs. Med sin rosa färgpalett skapar denna tjocka ullmatta en särskild, lugn känsla i ditt hem. Rengör försiktigt med en handborste eller dammsugning. Godkänd för golvvärme.
Egenskaper
| Varumärke | Flair Rugs |
| Art.Nr. | 503119370820 |
| Färg | Grön |
| Bredd | 160 cm |
| Längd | 230 cm |
| Utförande | Handvävd |
| Material | Ull |
| Typ | Ullmatta |
| Serie | Siena |
| Mönster | Enkel |
| Form | Rektangulär |
| Tjocklek | 10 mm |
| Mått | 230x160 cm |
| EAN-nr | 5031193708201 |




