Luggmatta InHouse Group Wave
fr.169 kr
Välj variant

Wave
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Matta Wave från InHouse Group. Matta med ett livfullt mönster längs med kanterna. En slitstark matta med gummerad och halkfri baksida. Lätt att hålla fräsch då den är enkel att dammsuga och även tvättbar i 30 °C.
Varumärke
InHouse GroupBeskrivning
Matta Wave från InHouse Group. Matta med ett livfullt mönster längs med kanterna. En slitstark matta med gummerad och halkfri baksida. Lätt att hålla fräsch då den är enkel att dammsuga och även tvättbar i 30 °C.
Egenskaper
| Varumärke | InHouse Group |
| Art.Nr. | 109512I |
| Färg | Blå, Grå |
| Bredd | 50, 133 cm |
| Längd | 80, 190 cm |
| Material | Polyamid |
| Typ | Tuftad matta |
| Stil | Modern |
| Form | Rektangulär |
| Höjd | 5 mm |
| Mått | 50x80, 80x350 cm |
